Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szczelina między błotnikiem,a maską

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szczelina między błotnikiem,a maską

    to fajnie - do siebie miałem zamawiać HHC, ale ostatecznie być może da się to odpalić za free
    www.sklepmartec.pl - sklep motoryzacyjny.

  • #2
    szczelina między błotnikiem,a maską

    Czołem. Takie pytanko: koledzy,co trzeba zrobić,żeby zmniejszyć szczeliny między błotnikiem,a maską silnika-te idące wzdłużnie samochodu?
    Następna będzie panamera....????
    Bo trzeba leczyć przyczyny, a nie skutki...

    Komentarz


    • #3
      boogoo, one są fabrycznie takie dosyć duże ( 4-5 mm ) i ustawieniem maski tego raczej nie poprawisz. Ja u siebie dałem w tych szczelinach wzdłuż maski zwykłą uszczelkę okienną o profilu D ( pomalowaną markerem na czarno pod kolor samochodu ) i te szczeliny mniej się rzucały w oczy ( o znacznie mniejszej ilości brudu i wody pod maską nie wspomnę ). Gdzieś na forum wrzucałem fotę z tego montażu.
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        kowal 2002, no ja się zastanawiałem podciągnąć błotniki bliżej maski-może tak bym spróbował,tylko czy jest możliwe na otworach blachy?
        Jak nie dam rady,to pomyślę o uszczelkach.
        Następna będzie panamera....????
        Bo trzeba leczyć przyczyny, a nie skutki...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez boogoo
          podciągnąć błotniki bliżej maski-może tak bym spróbował,tylko czy jest możliwe na otworach blachy
          boogoo, nierozsądny pomysł :roll:
          nasada błotnika(przy słupku A) jest klejona- nic ci to nie da
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            piotrek_gdy, no fakt,klejony jest i przy słupku nie puściło/ale na trzech śrubach udało mi się wczoraj przesunąć i zmniejszyłem szczelinę .Przy słupku może jest trochę większa,ale przez to,że położenie i krawędzie styku błotnika - maski zmieniają kąt, to tego nie widać na pierwszy rzut oka. Zostawiam tak. Dzięki i pozdrawiam.
            Następna będzie panamera....????
            Bo trzeba leczyć przyczyny, a nie skutki...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X